Scholencompetitie - Slalom
30/01/2019 - Ice Mountain Racing Team
Dames
Rank Num. Naam Slalom Categorie Rank Club Manche 1 Manche 2 Time
1 105 dejonckheere britt - CadA 1 OLVH Waregem 00:20.15 00:20.65 00:20.15
2 7 Decraemer Noa - MinN 1 Sint-Jozefhumaniora 00:21.81 00:21.99 00:21.81
3 111 Annys Janne - SchN 1 Sportschool Brugge 00:24.61 00:23.81 00:23.81
4 116 Ackein Leo - SchN 2 KA Oostende Centrum 00:24.77 00:24.45 00:24.45
5 114 Temmerman Ans - SchN 3 Sportschool Brugge 00:25.83 00:24.63 00:24.63
6 117 Vandenbroucke Caithlin - SchN 4 KA Oostende Centrum 00:25.84 00:24.85 00:24.85
7 1 Soete Nelle - MinN 2 Sint-jan Berchmanscollege Avel 00:25.54 00:25.39 00:25.39
8 6 De Bie Valentine - MinN 3 LOVV 00:26.06 00:26.13 00:26.06
9 17 Dekeyser Lies - MinN 4 Stamina Brugge 00:40.71 00:27.01 00:27.01
10 153 Michielsens Anneke - SenN 1 Sint-Jozefhumaniora 00:27.33 DNS 00:27.33
11 62 Dujardin Sophie - CadN 1 SPNH 00:27.95 00:27.38 00:27.38
12 74 Pylyser Emma - CadN 2 KA Pegasus Oostende 00:28.01 00:27.47 00:27.47
13 14 Verleye Luana - MinN 5 KA Oostende Centrum 00:28.09 00:27.58 00:27.58
14 73 Tausseyn Antje - CadN 3 Stamina Brugge 00:28.13 00:27.59 00:27.59
15 8 Stevens Lize - MinN 6 Sint-Jozefhumaniora 00:28.76 00:28.03 00:28.03
16 112 Demeulenaere Emilien - SchN 5 Sportschool Brugge 00:29.06 00:28.97 00:28.97
17 70 De Clercq Otto - CadN 4 COZW 00:30.54 00:29.08 00:29.08
18 115 Hellebaut Estee - SchN 6 Sportschool Brugge 00:31.08 00:29.24 00:29.24
19 2 Vermeulen Kalinka - MinN 7 Sint-jan Berchmanscollege Avel 00:29.38 00:29.88 00:29.38
20 61 Horré Renée - CadN 5 SPNH 00:31.94 00:29.58 00:29.58
21 63 dekens ilse - CadN 6 OLVH Waregem 00:33.07 00:29.87 00:29.87
22 5 Bradea Andrada - MinN 8 LOVV 00:33.63 00:30.71 00:30.71
23 20 Timmerman Eline - MinN 9 Stamina Brugge 00:33.51 00:31.19 00:31.19
24 19 Christiaens Willeke - MinN 10 Stamina Brugge 00:34.81 00:31.67 00:31.67
25 68 Bollaert Louise - CadN 7 Sint-Jozefhumaniora 00:33.39 00:32.03 00:32.03
26 67 Aude Bucquoye - CadN 8 Sint-Jozefhumaniora 00:33.56 DNF 00:33.56
27 10 Vandierendonck Evana - MinN 11 Sint-Jozefhumaniora 00:38.51 00:35.60 00:35.60
28 64 de borggraeve steffi - CadN 9 OLVH Waregem 00:37.17 00:36.70 00:36.70
29 23 De Bleeckere Maud - MinN 12 Stamina Brugge 00:45.26 00:38.68 00:38.68
30 3 Vermeulen Kyana - MinN 13 Sint-jan Berchmanscollege Avel 00:43.41 00:40.15 00:40.15
31 113 Sabbe Hermelien - SchN 7 Sportschool Brugge 00:47.82 00:43.42 00:43.42
32 13 Liebaert Aline - MinN 14 Sint-Jozefhumaniora 00:45.06 DSQ 00:45.06
33 15 Roobrouck Zaza - MinN 15 LSSP 00:45.24 DNS 00:45.24
34 16 Dubois Leonie - MinN 16 00:45.33 00:47.97 00:45.33
35 152 Rommel Lot - SenN 2 Sint-Jozefhumaniora 00:57.12 DNS 00:57.12
9 Geeraert Yanna - MinN Sint-Jozefhumaniora DNS DNS DNS
11 Saey Letizia - MinN Sint-Jozefhumaniora DNS DNS DNS
12 Haeghebaert Luca - MinN Sint-Jozefhumaniora DNS DSQ DNS
65 Bols Fien - CadN Sint-Jozefhumaniora DNS DNS DNS
66 Tanghe Laure - CadN Sint-Jozefhumaniora DNS DNS DNS
69 Geeraert Yoëlle - CadN Sint-Jozefhumaniora DNS DNS DNS
71 Valcke Gaëtan - CadN COZW DNS DNS DNS
118 Van den Broeck Liesa - SchN VILO DNS DNS DNS
151 De Ridder Ann - SenN Sportschool Brugge DNS DNS DNS
4 Piquet Morgane - MinN Autonome Middenschool Bredene DNF DNF DNF
Heren
Rank Num. Naam Slalom Categorie Rank Club Manche 1 Manche 2 Time
1 104 Depondt Bram - CadA 1 TI Heilige Familie Brugge 00:18.23 00:17.95 00:17.95
2 145 Depondt Baue - SchA 1 Immaculata Brugge 00:18.10 00:18.48 00:18.10
3 165 Devloo Kjel - SenA 1 St. Jozef Instituut Brugge 00:18.93 00:18.73 00:18.73
4 26 Schoonooghe Arno - MinN 1 Sint-jan Berchmanscollege Avel 00:20.63 00:20.76 00:20.63
5 166 Delecourt Nicolas - SenN 1 Stamina Brugge 00:21.63 00:20.78 00:20.78
6 135 De Jonghe Leon - SchN 1 KA Oostende Centrum 00:21.91 00:20.97 00:20.97
7 164 De Canck Meneer - SenN 2 VILO 00:22.23 00:21.94 00:21.94
8 81 Vandenberghe Michiel - CadN 1 Sint-jan Berchmanscollege Avel 00:22.15 00:22.35 00:22.15
9 25 Vandenberghe Ruben - MinN 2 Sint-jan Berchmanscollege Avel 00:22.33 00:22.95 00:22.33
10 163 Roobrouck Jelle - SenN 3 LSSP 00:22.86 00:22.45 00:22.45
11 24 Pylyser Karel - MinN 3 KA Pegasus Oostende 00:24.04 00:23.18 00:23.18
11 162 Broucke Bart - SenN 4 Sint-Jozefhumaniora 00:25.03 00:23.18 00:23.18
13 137 De Beck Thomas - SchN 2 VILO 00:24.10 00:23.36 00:23.36
14 97 Vandenbussche Gilles - CadN 2 Sint-Jozefhumaniora 00:24.43 00:23.58 00:23.58
15 48 Vandekerckhove Michael - MinN 4 KA Oostende Centrum 00:23.71 00:24.60 00:23.71
16 98 Vandekerckhove Ignace - CadN 3 KA Oostende Centrum 00:24.21 00:23.89 00:23.89
17 29 Vansteenberghe Carlos - MinN 5 Sint-jan Berchmanscollege Avel 00:24.38 00:24.66 00:24.38
18 59 Ingelbrecht Gilles - MinN 6 KA Pegasus Oostende 00:25.55 00:24.62 00:24.62
18 85 Candaele Tim - CadN 4 Sportschool Brugge 00:25.92 00:24.62 00:24.62
20 91 Decoutere Dries - CadN 5 SPNH 00:24.74 00:25.15 00:24.74
21 138 Heytens Wout - SchN 3 VILO 00:24.98 DNS 00:24.98
22 49 Vandekerckhove Nicholas - MinN 7 KA Oostende Centrum 00:25.02 00:25.27 00:25.02
23 82 Ameye Jonas - CadN 6 Sint-jan Berchmanscollege Avel 00:25.86 00:25.04 00:25.04
24 90 Meersschaert Henri - CadN 7 SPNH 00:25.68 00:25.07 00:25.07
25 133 Deconick Tim - SchN 4 Sportschool Brugge 00:26.04 00:25.10 00:25.10
26 132 Dalez Thibaut - SchN 5 Sint-jan Berchmanscollege Avel 00:26.85 00:25.42 00:25.42
27 140 Vercruysse Quentin - SchN 6 VILO 00:25.63 00:25.43 00:25.43
28 72 Verlinde Emile - CadN 8 COZW 00:27.16 00:25.60 00:25.60
29 88 Remmery Leon - CadN 9 Sportschool Brugge 00:26.57 00:25.69 00:25.69
30 44 Vancalbergh Miel - MinN 8 Sint-Jozefhumaniora 00:25.71 00:26.15 00:25.71
31 42 Hoornaert Briek - MinN 9 Sint-Jozefhumaniora 00:25.77 00:26.16 00:25.77
32 136 Depoorter Gilles - SchN 7 KA Oostende Centrum 00:27.57 00:25.99 00:25.99
33 28 Bruyneel Albert - MinN 10 Sint-jan Berchmanscollege Avel 00:26.27 00:26.23 00:26.23
34 102 Van Der Scheure Emiel - CadN 10 KA Pegasus Oostende 00:27.48 00:26.28 00:26.28
35 40 Billiet Tristan - MinN 11 Sint-Jozefhumaniora 00:27.26 00:26.51 00:26.51
36 134 Cosijns Sander - SchN 8 KA Oostende Centrum 00:26.95 00:26.53 00:26.53
37 99 Vanhaverbeke Maarten - CadN 11 KA Oostende Centrum 00:27.43 00:26.59 00:26.59
38 86 De Somer Thibaut - CadN 12 Sportschool Brugge 00:27.04 00:27.01 00:27.01
39 52 Driessen Toon - MinN 12 KA Oostende Centrum 00:27.41 00:27.04 00:27.04
40 58 Dekeyser Tias - MinN 13 00:28.59 00:27.14 00:27.14
41 96 Kyndt Elias - CadN 13 Sint-Jozefhumaniora 00:28.08 00:27.23 00:27.23
42 139 Ghesquière Thomas - SchN 9 VILO 00:27.66 00:27.42 00:27.42
43 87 Böting Victor - CadN 14 Sportschool Brugge 00:28.83 00:27.52 00:27.52
44 37 Meersschaert Julien - MinN 14 SPNH 00:28.76 00:27.74 00:27.74
45 53 Georges Nathan - MinN 15 KA Oostende Centrum 00:28.11 DSQ 00:28.11
46 101 Vervenne Mattis - CadN 15 H.Familie Ieper 00:30.97 00:28.26 00:28.26
47 51 Decombel Ime - MinN 16 KA Oostende Centrum 00:29.56 00:28.31 00:28.31
48 30 Vanderveken Tuur - MinN 17 Sportschool Brugge 00:29.44 00:28.46 00:28.46
49 95 Vandenhove Arthur - CadN 16 Sint-Jozefhumaniora 00:28.54 DNS 00:28.54
50 36 Deslee Mauro - MinN 18 SPNH 00:28.84 00:28.63 00:28.63
51 131 Dewerchin Mirko - SchN 10 Sint-jan Berchmanscollege Avel 00:30.05 00:28.76 00:28.76
52 43 Loncke Artuur - MinN 19 Sint-Jozefhumaniora 00:28.81 00:28.79 00:28.79
53 92 Couvreur Nando - CadN 17 Sint-Jozefhumaniora 00:28.92 DNS 00:28.92
54 57 Hinderyckx Mathis - MinN 20 Stamina Brugge 00:29.37 00:29.12 00:29.12
55 45 Priem Sander - MinN 21 Sint-Jozefhumaniora 00:30.19 00:29.23 00:29.23
56 35 Verougstraete Cies - MinN 22 LSSP 00:29.90 00:29.42 00:29.42
57 34 Tratsaert Sem - MinN 23 Autonome Middenschool Bredene 00:32.69 00:29.47 00:29.47
58 55 De Vlaemunk Raf - MinN 24 Stamina Brugge 00:29.59 DNF 00:29.59
59 27 Ghesquiere Leon - MinN 25 Sint-jan Berchmanscollege Avel 00:30.00 00:29.68 00:29.68
60 47 Timmerman Tibo - MinN 26 Sint-Jozefhumaniora 00:30.05 00:31.88 00:30.05
61 56 Silversmit Matteo - MinN 27 Stamina Brugge 00:30.67 DNF 00:30.67
62 161 Eeckhout Deavy - SenN 5 Sint-Jozefhumaniora 00:30.83 DNS 00:30.83
63 100 Louis Leroy - CadN 18 H.Familie Ieper 00:31.30 DNF 00:31.30
64 50 Devreese Flynn - MinN 28 KA Oostende Centrum 00:32.07 DSQ 00:32.07
65 39 De Busschere Lowie - MinN 29 Sint-Jozefhumaniora 00:39.83 00:36.77 00:36.77
66 38 Ryheul Merlijn - MinN 30 Sint-Jozefhumaniora 00:43.44 00:40.77 00:40.77
67 41 Sabbe Thibault - MinN 31 Sint-Jozefhumaniora 00:51.19 DSQ 00:51.19
33 Hoppe Thomas - MinN Sportschool Brugge DNS DNS DNS
46 Patrouille Lars - MinN Sint-Jozefhumaniora DNS DNS DNS
54 Bas Eeckhout - MinN St. Jozef Humaniora DNS DNS DNS
83 Deram Bjarne - CadN Sportschool Brugge DNS DNS DNS
84 Kindt Jules - CadN Sportschool Brugge DNS DNS DNS
89 Debuyck Senne - CadN SPNH DNS DNS DNS
93 Talloen Luka - CadN Sint-Jozefhumaniora DNS DNS DNS
94 Warrinnier Timo - CadN Sint-Jozefhumaniora DNS DNS DNS