Dynastar Skicup van Vlaanderen - Slalom
30/09/2017 - Ice Mountain Racing Team
U10 Dames
Rank Num. Naam Club Manche 1 Manche 2 Time
1 2 Smout Charlotte ZON 00:24.51 00:24.21 00:48.72
2 6 Luyckx Noor ICE 00:26.77 00:27.64 00:54.41
3 4 Van Orten Juul SNV 00:29.25 00:28.43 00:57.68
4 7 Van Brempt Femke ZON 00:30.25 00:29.22 00:59.47
3 Appels Anse SNV 00:21.40 DSQ 00:42.50
5 Versaen Amy Lin ZON DNS DNS DNS
1 Gurny Kato ZON DSQ 00:27.97 DSQ
U10 Heren
Rank Num. Naam Club Manche 1 Manche 2 Time
1 16 Bellens Siebe ZON 00:22.86 00:23.36 00:46.22
2 13 Bynens Damiaan SNV 00:25.29 00:25.28 00:50.57
3 12 Bries Tibo YET 00:26.20 00:24.45 00:50.65
4 11 Bogaerts Lars ZON 00:27.83 00:27.87 00:55.70
5 19 Musiek Victor SNV 00:29.03 00:29.30 00:58.33
14 Allegaert Jolan ICE 00:31.45 DSQ 01:02.67
20 Scheepens Philippe SNV DNF 00:24.31 DNF
15 Baiverlin Ferre SNV DSQ 00:24.98 DSQ
U12 Dames
Rank Num. Naam Club Manche 1 Manche 2 Time
1 25 Vandaele Julie SNV 00:20.99 00:20.99 00:41.98
2 24 Geerinck Emma ZON 00:22.40 00:21.77 00:44.17
3 26 Van Gheluwe Torah ICE 00:23.09 00:21.94 00:45.03
4 23 Moris Cécile ZON 00:24.76 00:24.62 00:49.38
27 Bauwens Axelle SST DNS DNS DNS
U12 Heren
Rank Num. Naam Club Manche 1 Manche 2 Time
1 36 Bouas Christos SNV 00:20.26 00:19.86 00:40.12
2 38 Jamin Lukas SNV 00:20.66 00:20.61 00:41.27
3 35 Van Orten Stef SNV 00:21.16 00:21.82 00:42.98
4 33 Appels Siebe SNV 00:21.58 00:21.52 00:43.10
5 34 Dejonckheere Gilles ICE 00:22.66 00:22.45 00:45.11
6 43 Moons Arsen ASP 00:23.25 00:23.48 00:46.73
7 41 Van Brempt Robbe ZON 00:24.87 00:24.06 00:48.93
8 40 Van Steenkiste Jules ICE 00:25.57 00:23.98 00:49.55
9 37 Bogaerts Robbe ZON 00:25.30 00:25.88 00:51.18
10 39 Deroose Daan ICE 00:26.66 00:26.88 00:53.54
42 D'Heere Emiel ICE DNF DNS DNF
Dames
Rank Num. Naam Slalom Categorie Rank Club Manche 1 Manche 2 Time
1 55 Vandenbogaerde Amber 0,00 U16 1 SNV 00:20.16 00:20.09 00:40.25
2 86 Van Puyvelde Naya - U14 1 SNV 00:21.08 00:20.66 00:41.74
3 61 Van Eeckhoven Julie 68,13 U16 2 WSK 00:21.34 00:21.12 00:42.46
4 60 Praast Birthe 24,42 U16 3 ASP 00:21.40 00:21.18 00:42.58
5 64 Caremans Jana 18,12 U16 4 CAS 00:21.64 00:20.95 00:42.59
6 66 Van Hassel Maïté 100,16 U14 2 SNV 00:21.61 00:21.44 00:43.05
7 67 Bos Sanne 107,40 U21 1 ZON 00:21.92 00:21.49 00:43.41
8 65 Kerkhofs Nore 50,98 U14 3 SNV 00:21.88 00:21.54 00:43.42
9 52 De Deckere Saartje 48,35 U16 5 AST 00:21.70 00:21.91 00:43.61
10 51 Bourbon Fien 90,83 U16 6 SNV 00:22.07 00:21.58 00:43.65
11 56 Van Dijck Lauke 38,14 U21 2 ZON 00:22.23 00:21.48 00:43.71
12 54 Boumans Mayté 65,73 U16 7 SNV 00:21.69 00:22.05 00:43.74
13 57 Spoelders Noa 69,68 U16 8 ASP 00:22.47 00:22.03 00:44.50
14 69 Mannekens Sarah 148,25 U21 3 WSK 00:23.27 00:22.32 00:45.59
15 62 Boon Jana 55,28 U21 4 ZON 00:23.12 00:22.48 00:45.60
16 72 Van Damme Margot 166,06 U21 5 WSK 00:22.77 00:22.89 00:45.66
17 85 Decaesemaeker Enya - U16 9 ASP 00:23.20 00:22.96 00:46.16
18 70 Musiek Emma 157,56 U14 4 SNV 00:23.45 00:22.82 00:46.27
19 82 Vandeweyer Lisa - U14 5 SNV 00:23.62 00:23.57 00:47.19
20 53 Boon Kato 97,40 U21 6 ZON 00:24.73 00:23.20 00:47.93
21 79 Dudal Lore - U14 6 SNV 00:24.70 00:24.55 00:49.25
22 84 Wauters Nyah - U14 7 CAS 00:24.84 00:24.85 00:49.69
23 71 Vercruysse Axelle 162,98 U21 7 ICE 00:25.45 00:24.63 00:50.08
24 81 De Decker Jill - U14 8 WSK 00:25.51 00:25.36 00:50.87
25 80 Wattez Manon - U14 9 ICE 00:25.75 00:25.96 00:51.71
26 76 Janssens Ann 264,67 MAS 1 ZON 00:26.30 00:26.76 00:53.06
27 75 Mallaerts Wendy 243,70 MAS 2 AST 00:26.90 00:27.00 00:53.90
28 77 Dejonckheere Britt 337,19 U14 10 ICE 00:28.59 00:31.09 00:59.68
29 83 Dietz Hanya - MAS 3 ZON 00:30.84 00:30.50 01:01.34
30 87 Van Den Driessche Phemie - MAS 4 ZON 00:37.62 00:28.15 01:05.77
59 Van Nuffelen Jill 93,62 U21 ZON 00:23.44 DNF DNF
63 Elskens Jana 24,69 SEN YET 00:22.21 DNF DNF
Heren
Rank Num. Naam Slalom Categorie Rank Club Manche 1 Manche 2 Time
1 110 Greefs Sam 0,00 SEN 1 SNV 00:18.80 00:18.77 00:37.57
2 106 Van Daele Lennart 51,48 U21 1 SNV 00:19.51 00:19.49 00:39.00
3 111 Van Ceulebroeck Dries 32,53 U21 2 SNV 00:19.61 00:19.42 00:39.03
4 114 Mertens Mats 29,19 U21 3 ZON 00:19.96 00:19.71 00:39.67
5 104 Dutrieux Maxime 13,92 SEN 2 YET 00:20.37 00:19.32 00:39.69
6 125 Cannaerts Arthur 111,33 U16 1 ZON 00:19.99 00:19.96 00:39.95
7 112 Legrand Jordy 26,98 U21 4 ZON 00:20.25 00:19.82 00:40.07
8 109 Van Stevens Dries 50,59 SEN 3 ZON 00:20.97 00:20.45 00:41.42
9 102 Patteet Giovanni 42,24 U21 5 ZON 00:21.35 00:20.12 00:41.47
10 120 Vervloet Mattiece 98,29 U14 1 ZON 00:21.46 00:21.17 00:42.63
11 123 De Brauwer Niels 109,49 U16 2 WSK 00:21.80 00:20.92 00:42.72
12 101 Depondt Bram 81,02 U16 3 ICE 00:21.77 00:20.96 00:42.73
13 151 Smet Christophe - U14 2 CAS 00:21.81 00:21.09 00:42.90
14 115 Bauwens Nicolas 49,49 U21 6 SST 00:21.95 00:21.00 00:42.95
15 119 Werckx Jarne 98,01 U16 4 SNV 00:21.65 00:21.33 00:42.98
16 116 Catry Maxime 86,61 U21 7 ICE 00:21.36 00:21.74 00:43.10
17 108 Heremans Paul 75,80 U21 8 ZON 00:21.58 00:21.62 00:43.20
18 118 Cloostermans Gianni 94,83 U21 9 AST 00:22.93 00:20.33 00:43.26
19 147 Bollen Max - U14 3 SNV 00:21.80 00:21.78 00:43.58
20 131 Thys Noah 177,31 U21 10 AST 00:22.70 00:21.13 00:43.83
21 130 Cools Xander 157,50 U16 5 AST 00:22.14 00:21.80 00:43.94
22 121 De Nutte Matthias 99,20 U21 11 WSK 00:22.57 00:21.53 00:44.10
23 139 Appels Seppe - U14 4 SNV 00:22.48 00:21.94 00:44.42
24 126 Joosens Brent 119,89 U21 12 WSK 00:23.01 00:21.57 00:44.58
25 154 Vlaeymans Kevin 140,34 U21 13 ZON 00:22.83 00:21.79 00:44.62
26 124 Koerber Seth 110,68 U21 14 ZON 00:22.74 00:21.94 00:44.68
27 127 Van De Ven Thomas 133,59 U21 15 CAS 00:23.28 00:22.18 00:45.46
28 136 Dillen Mathias 357,46 U14 5 ZON 00:23.55 00:22.34 00:45.89
29 133 Mannekens Vincent 232,52 U16 6 WSK 00:23.91 00:23.07 00:46.98
30 128 Lammens Steven 147,85 MAS 1 SST 00:23.86 00:23.22 00:47.08
31 143 Geerinck Mikolaj - U14 6 AST 00:23.92 00:24.20 00:48.12
32 140 Maas Jorrit - U14 7 CAS 00:25.22 00:23.32 00:48.54
33 129 Tinck Stefan 156,60 MAS 2 ZON 00:24.07 00:24.61 00:48.68
34 141 Van Eeckhoven Alexander - U14 8 WSK 00:24.84 00:24.64 00:49.48
35 132 Depondt Baue 195,58 U16 7 ICE 00:25.90 00:23.76 00:49.66
36 138 Brion Maxime 484,66 U16 8 ASP 00:25.53 00:24.43 00:49.96
37 153 Desmet Leon-Remi - U14 9 ICE 00:25.41 00:25.04 00:50.45
38 155 Vlaeymans Robin 196,07 U16 9 ZON 00:27.69 00:22.86 00:50.55
39 134 Decloedt Alain 259,76 MAS 3 ZON 00:24.77 00:25.88 00:50.65
40 137 Wendelen Matthias 387,11 U21 16 SNV 00:28.07 00:23.14 00:51.21
41 148 Bries Davy - MAS 4 YET 00:26.31 00:25.97 00:52.28
42 152 Bogaerts Kim - MAS 5 ZON 00:27.19 00:25.44 00:52.63
43 145 Vanfleteren Leon - U14 10 ICE 00:27.08 00:25.70 00:52.78
44 149 De Bie Louis - U16 10 ZON 00:27.21 00:26.29 00:53.50
45 142 Bouas Ioannis - U14 11 SNV 00:21.64 00:32.96 00:54.60
46 144 Gurny Brent - U14 12 ZON 00:28.35 00:27.36 00:55.71
47 122 Maas Jentse 99,31 U16 11 CAS 00:38.26 00:22.43 01:00.69
146 Debeil Tom - U16 ICE 00:30.53 DNS DNS
117 Deliever Thibaut 88,27 U16 ICE 00:22.07 DNF DNF